KONST / Litografier / Färglitografi 15793167
nr 1579 3167
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Bistro. Signerad, numrerad 98/350. Färglitografi, bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:40:38
2/11 17:17:59
20 nov
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang